top of page

Gydymas

Homeopatija - natūrali terapija

Homeopatija - tai gydymas specialiu būdu iš natūralių (augalinių, gyvulinių ar mineralinių) žaliavų paruoštais vaistais, kurie skatina organizmo tendenciją pačiam pasveikti. Homeopatijos esmė - panašumo dėsnis, paminėtas dar Hipokrato aforizmuose. Tai reiškia, kad sergančiajam skiriamas vaistas, kuris sveikam žmogui galėtų sukelti panašius simptomus. Sakysime, pjaustant svogūną iš akių bėga ašaros ir teka skysta sloga. Taigi homeopatiškai paruoštas svogūnas gydys tokią slogą, kai tekėjimą iš nosies lydi akių graužimas ir ašarojimas. Jei įgelia bitė - degina, duria pažeistą vietą, ji parausta, patinsta, netoleruoja šilumos. Iš bitės pagamintas homeopatinis preparatas gydys tinimus, deginimo ir dūrimo pojūčiu pasireiškiantį skausmą, kuris lengvėja nuo šalčio ir blogėja nuo šilumos.

 • Homeopatija - individualizuojanti terapija, t.y. vaistas skiriamas konkrečiam žmogui, o ne pagal klinikinę diagnozę.

 • Vaistas parenkamas atsižvelgiant į psichinių, emocinių ir fizinių simptomų visumą 

Homeopatijos principas - gydyti itin mažomis dozėmis. Šis gydymo būdas aktyvina organizmo apsaugines reakcijas, stiprina tuos mechanizmus, kurių reikia norint pasveikti. Taip gydant veikiama ligos priežastis, o ne pasekmė. Homeopatiniai vaistai neturi šalutinio poveikio, tinka vartoti su kitais vaistais ir visais atvejais atitinka vieną iš pagrindinių medicinos principų - nepakenkti.

Pradėjęs vartoti homeopatinius vaistus, ligonis pradžioje gali pajusti nemalonių ligos paūmėjimo simptomų. Šios būsenos nereikia išsigąsti. Ji rodo, kad vaistas „veikia" ir organizmas reaguoja į jo vartojimą, t.y. ima sveikti. Toliau vartojant vaistą, paūmėjimo simptomai praeina.

Homeopatijos ekologiškumas, kūno ir dvasios harmonizavimas gydant leidžia ją vadinti ateities medicina.

Bacho žiedų terapija

Anglų gydytojas Edward Bach pastebėjo, kad žmogaus emocinė būklė keičiasi jam būnant prie vienokių ar kitokių augalų. Jis sukūrė ir 1930 m. pateikė visuomenei gydymo sistemą, paremtą iš 38 augalų žiedų pagamintais ekstraktais. Žiedų preparatais E. Bach'as rekomendavo vartoti tada, kai blogai jaučiamės dėl mus apėmusių neigiamų emocijų: baimės, nerimo, panikos, pykčio, pavydo, nepasitikėjimo savimi....

Preparatai veika sustiprindami priešingą neigiamai teigiamą emociją ir taip neutralizuodami destruktyviąją. Tuo būdu gerėja savijauta, užkertamas kelias ligai ar stiprėja prielaidos sveikti.

Diagnostika R. Folio (R. Voll) metodu

Vokiečių gydytojas Reinhold Voll praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje pastebėjo, kad tūkstantmečiais žinomi kinų medicinos akupunktūriniai taškai išsiskiria savo didesniu elektriniu laidumu. Jis sukūrė ir išplėtojo sistemą, kuria remiantis iš odos atitinkamų taškų srovės matavimų galima nustatyti, kurios organizmo audinių ar organų sistemos sutrikusios bei parinkti konkrečiam pacientui tinkantį, jo organizmą subalansuojantį ir skatinantį sveikimą gydymą.

R. Voll (toliau Folio) metodu galima įtarti sutrikimus organizme tada, kai pacientas jau nesijaučia sveikas, bet laboratoriniai tyrimai ar echoskopijos duomenys dar praktiškai nieko nerodo. Tai dažnai leidžia užbėgti sunkiai ligai už akių. Pavyzdžiui, vargina odos niežėjimas, tačiau kepenų fermentai nepakitę, o kepenų struktūra echoskopiškai normali. Folio metodas šiuo atveju jau parodys, kad vienos ar kitos kepenų skilties funkcija sutrikusi. Arba esant geram šlapimo tyrimui, išberta nugara ir pakitę Folio rodikliai liudys apie šlapimo pūslės funkcijos sutrikimą. Šiuo metodu galima nustatyti silpniausias grandis organizme, išaiškinti slaptus infekcijos židinius. Metodas gali būti naudingas esant neaiškiai diagnozei ar netipinei ligos eigai. Metodas neintervencinis, t.y. jį taikant nepažeidžiamas kūno vientisumas. Tradicinės medicinos diagnostika yra labai svarbi esant pažengusiai ligai. Ir mes, nustatę ryškius Folio rodiklių pakitimus, rekomenduojame vykti tradiciniam ištyrimui. Kai kuriuos susirgimus tenka gydyti kartu su tradicinės medicinos gydytojais.

Šiuo metodu galima individualiai parinkti gydymą homeopatiniais, augaliniais ar cheminiais medikamentais. Galima patikrinti, ar neišbalansuoja organizmo tam tikri maisto produktai, kosmetinės priemonės, dantų techninės ir protezavimo medžiagos, papuošalai ir kt.

1966m. popiežius Paulius VI apdovanojo R.Voll‘į auksiniu medaliu už nuopelnus kenčiančiai žmonijai. 1974m. savo šalyje jam suteiktas Vokietijos garbės apdovanojimas - Hufalando medalis.

Šiuo metu šis diagnostikos ir gydymo metodas taikomas daugiau nei 30-yje pasaulio šalių. Jį taiko virš 30 000 įvairių specialybių gydytojų. Apsilankę mūsų centre patys galėsite įsitikinti šio metodo patogumu ir galimybėmis.

 

Individuali psichoterapija (KET)

Kognityvinė ir elgesio terapija, sutrumpintai vadinama KET, – tai moksliškai pagrįstas ir įrodytas tikslingas minčių ir elgesio keitimo metodas, kuriuo siekiama pašalinti simptomus ar geriau adaptuotis. Pastaruoju metu egzistuoja patikimi moksliniais tyrimais pagrįsti duomenys, kad kognityvinė elgesio terapija yra metodas, ypač tinkamas gydyti įvairius nerimo sutrikimus, įskaitant panikos sutrikimą, generalizuotą nerimą, potrauminio streso sindromą bei obsesinį –  kompulsinį sutrikimą.  Be to, tai yra metodas, tinkamas gydyti ne tik depresiją, bet ir kitus nuotaikos sutrikimus, įvairias priklausomybes, įskaitant priklausomybę nuo alkoholio, kompiuterio, lošimų.

Dirbama ciklais po 10 užsiėmimų kol bus pasiektas norimas rezultatas.

KET taikoma esant Nerimo (panika, nemiga, įkyrumai, baimės), Depresijos, Priklausomybių, Bipolinio sutrikimo ir kitais atvejais.

Porų psichoterapija (KET)

Porų psichoterapijos metu gilinamasi į tarpusavio santykius, analizuojami motyvai, elgesys, emocijos, asmenybių ypatumai ir galimybės juos koreguoti. Pora, lankydama psichoterapiją, gali tobulinti tiek tarpusavio santykius, tiek tobulėti kiekvienas individualiai.

Dirbama ciklais po 10 užsiėmimų kol bus pasiektas norimas rezultatas.

Įkainiai

Pradinė konsultacija ir Folio diagnostika 1 val. 15 min - 130 EUR

 • Papildomas pusvalandis - 35 EUR 

 • Pirmoji homeopato konsultacija ir Folio diagnoztika vaikui (iki 1 val.15 min) -120 EUR

 • Pakartotina homeopato konsultacija ir Folio diagnostika suaugusiam pacientui (iki 1 val.) - 115 EUR

 • Pakartotina homeopato konsultacija ir Folio diagnostika suaugusiam pacientui (iki 1 val. 15min) - 120 EUR

 •     Pakartotina homeopato konsultacija ir Folio diagnostika vaikui (iki 1 val.) - 110 EUR

 •     Papildomas pusvalandis - 35 EUR

 •     Pakartotina homeopato konsultacija ir Folio diagnostika po didesnės nei vieneri metai pertraukos - 120 EUR

 •     Pakartotina homeopato konsultacija  dviejų savaičių bėgyje - 75 EUR

 • Išrašo rašymas draudimo kompanijai - 10 EUR

Kitos kainos*

 •     Taikomos nuolaidos pensininkams, neįgaliesiems, nėščioms moterims, šeimoms, turinčioms tris ir daugiau vaikų

 •     Pacientai turintys UAB Ergo Lietuva, SEB Vilniaus banko ar KITŲ įmonių sveikatos draudimus, gali kreiptis į draudimo bendrovę dėl homeopato konsultacijos išlaidų kompensavimo.  Apdraustiesiems šių bendrovių sveikatos draudimais nuolaidos netaikomos

 •     Konsultacijų kaina gali nežymiai didėti priklausomai nuo suvartojamų priemonių

 •     Rūgštingumo testas 2 eurai

 •     Maisto produktų, papildų, vitaminų, papuošalų testavimas sutartinė kaina

Atsiliepimai

 

"Mano vaikui apgydė odos būklę, SUNKIĄ FORMĄ atopinio dermatito. Visiem patariu, laikas ir pinigai

eina ne į balą:)" 

"Mano vaikui apgydė odos būklę, SUNKIĄ FORMĄ atopinio dermatito. Visiem patariu, laikas ir pinigai

eina ne į balą:)" 

Ingrida

"Pastoviai jaučiausi pavargusi, vargino širdies plakimai, naktį dažnai prabusdavau, jausdavau nerimą, pastovų įsitempimą. Berdavo rankas, nuo kai kurių maisto produktų praeityje buvo  anafilaksinė reakcija. Dažnai vaistinėje įsigydavau įvairių maisto  papildų, vitaminų, odos priežiūros priemonių, bet mano būklė negerėjo. Natūraliosios terapijos centre mane ištyrė Folio metodu, pritaikė gydymą natūraliais vaistais. Testuojant įsitikinau, kad kai kurie mano anksčiau vartoti maisto papildai ir vitaminai mano būklės visai negerino. Individualus vaistų ir papildų parinkimas, maisto sureguliavimas padarė stebuklus: nuovargis praėjo, oda tapo švari"

"Pastoviai jaučiausi pavargusi, vargino širdies plakimai, naktį dažnai prabusdavau, jausdavau nerimą, pastovų įsitempimą. Berdavo rankas, nuo kai kurių maisto produktų praeityje buvo  anafilaksinė reakcija. Dažnai vaistinėje įsigydavau įvairių maisto  papildų, vitaminų, odos priežiūros priemonių, bet mano būklė negerėjo. Natūraliosios terapijos centre mane ištyrė Folio metodu, pritaikė gydymą natūraliais vaistais. Testuojant įsitikinau, kad kai kurie mano anksčiau vartoti maisto papildai ir vitaminai mano būklės visai negerino. Individualus vaistų ir papildų parinkimas, maisto sureguliavimas padarė stebuklus: nuovargis praėjo, oda tapo švari"

Ieva, 35 metai

Ieva, 35 metai

"Jau antrus metus reguliariai lankausi pati ir atvedu savo 5 ir 3m. vaikučius. Rezultatas - pati jau pora metų nesu rimtai susirgusi, nors iki tol šaltuoju sezonu sirgdavau beveik be pertraukos. Apie antibiotikus net nebesusimąstau. Vaikai, kaip vaikai dažnai puola peršalimo ligos, bet jau antrus metus išsikapstom be antibiotikų (palyginimui žiemą iki apsilankymo pas homeopatę Jurgą, abiem vaikams teko sugerti po 4 kursus antibiotikų). O ir šiaip vaikai serga lengviau ir darželį lankom be didelių pertraukų.Be to patinka daktarės blaivus požiūris. Esant kritiškai situacijai pirmiausia liepdavo pasidaryti kraujo tyrimą ir tik tada spręsdavo ar galima dar vis bandyti iš ligų kapstytis homeopatiškai, ar jau neišvengiamai reikalingi antibiotikai.Esu labai patenkinta ir visiem rekomenduoju :)"

Lina, 33 metai

Lina, 33 metai

"Nuo pat atsiradimo mano mėnesinės buvo skausmingos, tomis dienomis beveik nieko negalėjau daryti, tik tūnodavau lovoje apsikabinus pagalvę ir sukandus dantis. Vykdama į Natūraliosios terapijos centrą maniau, kad nesveika mano gimda. Bet man nustatė, kad turiu skrandžio veiklos sutrikimą. Nustebau sužinojusi, kad tai gali turėti įtakos menstruacijoms. Bet pradėjus gydyti skrandį, jau pirmosios mėnesinės buvo lengvesnės, nereikėjo atsiprašinėti iš darbo. Toliau gydantis, pastebėjau, kad tapau ramesnė, mažiau erzina smulkmenos, turiu daugiau energijos iki pat vakaro. O anksčiau grįžusi po darbo norėdavau tik į lovą.  Dabar turiu daugiau jėgų ne tik darbui, bet ir vyrui bei vaikui. Čia besigydydama įgijau naujų žinių, susirgus vaikui gydau jį natūraliomis priemonėmis. Mano draugės klausia, "ką tu darai, kad tavo vaikas serga taip retai". Žinau kodėl. Išmokau pažadinti jo organizmo savigydos jėgas"

Saulė, 31 metai

bottom of page