top of page

Apie

Jurga Baikauskienė

medicinos gydytoja (šeimos medicina, homeopatija)

VŠĮ "Natūraliosios terapijos centras" įsikūrė 2006 m. gegužės 30 d. Centro tikslas - propaguoti ir praktiškai taikyti natūralius gydymo metodus. Centro gydytojai specializuojasi homeopatijos ir homotoksikologijos srityse, psichoterapijoje. Be to, čia taikome Bacho žiedų terapiją, gemoterapiją, organizmo terpės parūgštėjimo korekciją, siekiame subalansuoti žmogaus emocinę būklę, pakoreguoti mitybos įpročius.

Mūsų filosofija

Šiuolaikinis gyvenimas reikalauja iš žmogaus daugiau negu bet kada anksčiau. Reikalinga puiki koncentracija darbe, sugebėjimas greitai persiorientuoti į kitą veiklos sritį, įvaldyti besikeičiančias technologijas, kelias užsienio kalbas. Be to, reikia išlaikyti pusiausvyrą tarp profesinių ir šeimos poreikių. Tokia uždavinių gausa kartais per sunki mūsų organizmui. Jei jo prisitaikymo galimybės senka, organizmas ima siųsti pavojaus signalus. Šie signalai gali būti patys įvairiausi: jaučiate nuovargį, skauda galvą, kankina nemiga, graužia rėmuo, beria odą ar kt. Tik nuo Jūsų priklausys, ar juos išgirsite ir kokį sprendimą pasirinksite. Triukšminga reklama įkyriai siūlo mums greitai malšinti rėmenį, galvos skausmą, nemigą ir kitus organizmo pagalbos šauksmo signalus. Tačiau ar išnyksta lėktuve pavojus, kai išsukama apie gedimus signalizuojanti raudona lemputė? Deja, ne - gresia katastrofa.
Mes siūlome grąžinti organizmui pusiausvyrą, ir lemputė pati užges. Idėja labai paprasta - saugus organizmo pusiausvyros atstatymas. Natūralus gydymas veikia taip, kad skatintų tuos organizmo procesus, kurie yra pernelyg vangūs ar lėti, bei lėtintų tuos, kurie yra pernelyg aktyvūs, paaštrėję. Net jei dėl gedimo lėktuvas ir buvo priverstas nutūpti, jo gedimus galima ir reikia taisyti. Niekada nevėlu pasukti sveikatos link. Žymiai lengviau tai daryti padedant specialistui.
Mes stengiamės grąžinti organizmą į optimalią būklę ir tam pasitelkiame natūralius terapijos metodus. Genetika, aplinkos sąlygos, tarpusavio santykiai lemia kiekvieno žmogaus individualumą, todėl ir jo organizmo sutrikimai yra unikalūs. Gydymas čia parenkamas individualiai, pagal konkretaus žmogaus poreikius.
Jei Jūsų organizmas siunčia pavojaus ženklus, supraskite tai ne kaip signalą pirkti daugiau vaistų, o kaip rimtą įspėjimą. Jei nepašalinsite išsiderinimo priežasčių - galite prarasti brangiausią savo turtą - sveikatą. Vaistinėje galite įsigyti vaistų, bet sveikatos - ne.
Išsiaiškinę negalavimų priežastis ir pritaikę natūralias gydymo priemones galime padėti Jums atkurti emocinę ir fizinę pusiausvyrą saugiausiu keliu. Tačiau jei tikitės, kad gausite čia „stebuklingą tabletę" ir išgėrę ją tuoj pat būsite sveiki, turime nuvilti. Sveiksta tie, kurie nori dirbti su savimi, o ne tie, kurie tikisi, kad jų problemas išspręs kiti.
Mūsų centras laukia bet kurio amžiaus ir lyties pacientų, kurie norėtų gilintis į ligų priežastis, santykius su aplinka, savęs pažinimą. Homeopatija gali padėti kiekvienam. Kai atsižvelgiate į savo širdies balsą, problemų nebelieka. Lieka užduotys, aplanko džiaugsmas ir harmonija, grįžta sveikata.

Jurga B 2018sausis.JPG
bottom of page